Ga naar inhoud
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Log in om dit te volgen  
bouwertje

Negende stripbeurs te Geraadsbergen 15 Maart 2020

Recommended Posts

Ik vermoed dat Renaud dan ook komt ???

 

Ik zal de lijst met mankerende Jessica Blandy's eens afprinten dan...

 

 

 

 

Deel dit bericht


Link naar bericht

Zullen aanwezig zijn in Geraardsbergen :

Renaud : Jessica Blandy, Venus H., Kinderen van de Salamander...

Andrea Cuneo : De Meester-Inquisiteurs...

Alain Poncelet : Mortinfermum....

Bart Proost : Alexander de Grote, Alleen op de Wereld... 

Bruno Ghys : Les Faiseurs De Nuees ..... (enkel in het Frans)

Capia : Lona la Hideuse ! ....(enkel in het Frans)

Eric De Rop : Suske en Wiske, Schanulleke.....

Filip Andronik : Man van het jaar deel 11 : 1886 --> opgelet : lottrekking
Gabriele Parma : Les reines de sang : Constance d'Antioche … (enkel in het Frans )

Kas + Graza : De Gezichtslozen, Meisje van Paname, Hans.....

Pierre Boschmans : Het broze barakske ....

Hermann + Yves Huppen : Torens van Schemerwoude, Comanche, Duke.....

Patrick Van Oppen (stand uitgeverij Comicwatch ) : De Vries...

Soesman (stand uitgeverij Comicwatch) : Aqua Invicta .....

Thomas Du Caju : De muizen van Leningrad--Kiekeboe...

Ersel (stand uitgeverij Hauwaerts) :  Zilverpijl -- Uit de archieven van Ersel ....

Ingrid De Vuyst  : Blauwe Bliksem (in primeur deel 3!)

Tim "Tibo"Bolssens :  Workshop striptekenen voor de Geraardsbergse jeugd

Jovan Ukropina : Wunderwaffen deel 10 : signeert max 15 strips (Dédicaces max. 15 Bd) --> opgelet : lottrekking

Ivan Bulté (EB) : Avonturen van een cafébaas, Qwibes

Marcus Weemaels : Hannah

Vincenzo Cucca + Mariacristina Federico : Kolonisatie : signeert max.15 strips (Dédicaces max. 15 Bd)  (tot 16u ) --> opgelet : lottrekking

Olivier Paques : Loïs, Léonardo Da Vinci ....

P.E.Paulis : Reizen van Lefranc deel 10 : De verovering van de ruimte 

Xavier Desmet : Vieze Mannekes moppen .....

Marc Daniels : Alexander de Grote -- Chef Albert -- Stam en Pilou ....

Benoit Gosselin : De rode duivels.....van Sporting brugske-op

David Canion : De Kachels .....

Gregory Lange : Genie exclosif -- Rad Lab....

Sabri Kasbi : De koning van de zee

Manuel Tenret : Rantanplan

Stefano Tamiazzo : Cynocefalen 1 en 2

Steve Van Bael : Nachtwacht --Kiekeboe....

Yan Gevuld (EB) :  Grueson....

Jimmy Steen :   Kindergrimmage

Toon Baert : Cartoonist

Hans Harleman : Cartoonist

Walter en Tom Laureysens : Killroy was here

Mieke Janssens : Illustrator

Franky Drappier : Romeinse inval in de Lage Landen, George Maduro

Luca Sotgiu : tekenaar van Succubus deel 7 + inkter van de reeks Bloedkoninginnen Fredegonde de Bloeddorstige

David Peeters : Herbert West

Ivan Adriaenssens : De wonderbare jeugd van Pieter Breugel, Elsie en Mairie, Afspraak in Nieuwpoort...

François Plisson : Tristan, Korrigans

Milan Drca (Munch): Insiders 2.3 en 2.4, Lignes de Front (enkel in Frans) --> opgelet: lottrekking

Deel dit bericht


Link naar bericht

Ik ken dit festival niet.

Is er nieuw en 2e hands?

En valt het qua grootte bv te vergelijke met Breda?

 

Deel dit bericht


Link naar bericht

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
Log in om dit te volgen  

×
×
  • Nieuwe aanmaken...