Jump to content

[Tweede Ronde(1)] Cover 54 Vs. Cover 16


nobody

  

68 members have voted

  1. 1. Welke cover vind jij de 'beste'?

    • A
      56
    • B
      12


Recommended Posts

Posted

Tweede ronde.

 

Welke van deze twee covers vind jij de beste, leukste, mooiste, enz...?

 

Stemmen kan 7 dagen lang, daarna gaat de poll dicht.

Zeg wat je stemt en waarom, of niet. De bedoeling van een toernooi is naast een winnaar kiezen, ook discussie en fun.

De indiener van de cover mag natuurlijk zoveel mogelijk uitleg geven, en zijn of haar keuze verdedigen.

De winnaar van dit duel gaat naar de volgende ronde. De verliezer valt af.

 

A

post-585-0-56791000-1477915225.jpg

 

the pope

 

 

B

post-585-0-60266200-1477337934.jpg

 

Simon

Posted

Als je puur kijkt naar de compositie, details, kleurgebruik, .... en niet naar het verhaal, is B duidelijk een betere cover.  ;)

Maar A heeft wel het betere verhaal, blijkbaar spreekt dit meer de mensen aan.

Posted

Als je puur kijkt naar de compositie, details, kleurgebruik, .... en niet naar het verhaal, is B duidelijk een betere cover.  ;)

Maar A heeft wel het betere verhaal, blijkbaar spreekt dit meer de mensen aan.

kom kom, een houten meneer die met zijn houten benen heel vreemd zweeft over een (ècht niet goed getekende) houten vloer .. ik zie echt niet wat daar zo geweldig aan is

Posted

Ik vind B erg mooi. Zo'n gebruik van schaduwsilhouetten komt vaak geforceerd over, maar hier absoluut niet. Als ik bepaalde reacties lees, lijkt het wel alsof dit amateurbrolwerk is. Dat is het uiteraard niet.

 

Maar A is wel de betere cover :)

'If you can't be a good example, you'll just have to be a horrible warning' - Find me on Facebook

 

Posted

A is leuk en fris en laat een zekere diepgang doorschemeren. B laat vooral een gefrustreerd en zielig mannetje zien die weigert te kijken naar de pracht van het leven. Ik krijg hiervan geen zin om dit boek te gaan lezen. A voor mij dus.

Posted

Ik ben tegendraads

Ik kies B

Beide verhalen ken ik niet.

Dus ik ga uit van de omslag.

A. Is een mooi plaatje. Mooi kleur gebruik. Ik zie daar alleen twee kinderen verveeld kijken

B. intrigeert mij. Wat speelt daar af. Waarom is die man down. En die vrouw.... is ze boos, Is ze afwachtend.

wat speelt daar af...

In een Strip Speciaal zaak zou ik het album B openslaan en dan kijken of het voor mij interessant is.

Album A zou ik op eerste zicht sneller voorbij laten gaan

Guest
This topic is now closed to further replies.








×
×
  • Create New...