Hollywood Geplaatst: 1 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 1 mei 2018 Originele illustratie + genummerde gekleurde print geschonken door Mauro Padovani. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 6 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 6 mei 2018 Originele schetspagina Suske en Wiske, 70 jaar SOS Kinderdorpen. Geschonken door Eric Heuvel. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 13 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 13 mei 2018 Eventjes stil geweest, nog eentje erbij plaatsen. Originele illustratie in aquarel geschonken door Jean-Louis Dress. Vooral gekend voor zijn covers van romans, maar ook van educatieve kinderstrips voor scholen. Inclusief het boek + dédicace in het boek. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 14 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 14 mei 2018 Indiaan uit "Blauwe bliksem" op A3 formaat geschonken door Staf Sunaert Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 14 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 14 mei 2018 Geen Staf Sunaert zonder Ingrid de Vuyst, prachtige wolven op A3 geschonken door Ingrid Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
esteban² Geplaatst: 14 mei 2018 Share Geplaatst: 14 mei 2018 Ik ken Zoé niet, maar die plaatjes kunnen mij zeer bekoren. Quote STEUNACTIE #SHARINGISCARING #DELENISLIEF Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 14 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 14 mei 2018 3 minuten geleden, esteban² zei: Ik ken Zoé niet, maar die plaatjes kunnen mij zeer bekoren. Het heeft echt iets. Ik vind hem ook super! Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
esteban² Geplaatst: 14 mei 2018 Share Geplaatst: 14 mei 2018 Het brengt mij terug naar mijn kindertijd, zonder gedateerd aan te voelen. Beter kan ik 't niet uitleggen. Enorm veel charme. Quote STEUNACTIE #SHARINGISCARING #DELENISLIEF Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 15 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 15 mei 2018 Illustratie 30 op 40 van Buck Danny geschonken door Gil Formosa Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Kool Thing Geplaatst: 15 mei 2018 Share Geplaatst: 15 mei 2018 Ja hallokes!!!!!!! Quote Weet je dat er haast dagelijks schoon nieuw dinges staan op www.stripspeciaalzaak.be ! Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 18 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 18 mei 2018 Jean-Louis Dress stuurde 2 aquarels op en 2 boeken met dédicace. Stond even versteld. Aquarels zijn terug te vinden in het leuke boek. Komen apart op veiling uiteraard. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
esteban² Geplaatst: 18 mei 2018 Share Geplaatst: 18 mei 2018 Oelala! Quote STEUNACTIE #SHARINGISCARING #DELENISLIEF Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 20 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 20 mei 2018 Voor de comic liefhebbers ook wat wils. Awesome Hulk made live by Raul Lara at comic con Madrid! Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 23 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 23 mei 2018 Originele pagina uit Eppo 26 van 2017. Geschonken door Dick Heins. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 24 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 24 mei 2018 Originele strook van DirkJan geschonken door Mark Retera. Aan achterzijde de schets. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Kool Thing Geplaatst: 24 mei 2018 Share Geplaatst: 24 mei 2018 Goeie! Quote Weet je dat er haast dagelijks schoon nieuw dinges staan op www.stripspeciaalzaak.be ! Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 25 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 25 mei 2018 Originele tekening van Marq en Marc sleen op A4. Geschonken door Marq Broekhoven. Gekend van Peer plintkabouter Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 25 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 25 mei 2018 All the way from Canada. Met een dikke merci aan Djief Bergeron hiervoor! Research uit Broadway Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Ambreville Geplaatst: 25 mei 2018 Share Geplaatst: 25 mei 2018 Zijn er eigenlijk tekenaars die botweg weigeren? Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 25 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 25 mei 2018 Botweg niet. Vaak geven ze mee dat ze appreciëren wat ik doe, en me veel succes wensen. Maar al te vaak de vraag krijgen en dus keuzes moeten maken. Het onderwerp moet hen aanspreken. Vaak zijn het tekenaars die iets met basketbal, of met rolstoelen te maken hebben die direct toehappen. Ook zijn er andere die eerst alles nagaan of ik geen verzamelaar ben die aan gratis werkjes tracht te komen. Wat logisch is. Andere geven dan totaal geen reactie . Maar iets negatief heb ik nog niet meegemaakt. Dus doen we verder hé. Komen nog een paar hele leuke aan Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 25 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 25 mei 2018 1 uur geleden, Hollywood zei: Botweg niet. Vaak geven ze mee dat ze appreciëren wat ik doe, en me veel succes wensen. Maar al te vaak de vraag krijgen en dus keuzes moeten maken. Het onderwerp moet hen aanspreken. Vaak zijn het tekenaars die iets met basketbal, of met rolstoelen te maken hebben die direct toehappen. Ook zijn er andere die eerst alles nagaan of ik geen verzamelaar ben die aan gratis werkjes tracht te komen. Wat logisch is. Andere geven dan totaal geeniet reactie. Maar iets negatief heb ik nog niet meegemaakt. Dus doen we verder hé. Komen nog een paar hele leuke aan Moet ook nog meegeven, dat er meer en meer tekenaars enkel digitaal werken. Het wordt langsom moeilijker om iets origineels te krijgen, tenzij ze het speciaal maken. Dani Sampere is nu momenteel bezig met een werkje speciaal voor de veiling. Zijn comic illustraties zijn echt wel prachtig. Ik ben benieuwd wat het zal worden. Ook Yan Gevuld zit in schetsfase. Zo zijn er nog enkele Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Simon Geplaatst: 25 mei 2018 Share Geplaatst: 25 mei 2018 Ga je enkel werken met originelen? Of zullen er ook curiosa bij zitten? Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 25 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 25 mei 2018 Voorlopig enkel originelen. Al of niet gepaard met een strip. Curiosa verkrijgen is al een pak moeilijker. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 27 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 27 mei 2018 Originele illustratie door Shirow Di Rosso. Na vorig jaar jaar ook opnieuw een 2de deelname. Thx man. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 27 mei 2018 Auteur Share Geplaatst: 27 mei 2018 X-men cyclops en Phoenix op A3 geschonken door Barry Kitson. ! Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 1 juni 2018 Auteur Share Geplaatst: 1 juni 2018 Prachtige Rubine geschonken door Dragan de Lazare (23x33cm) Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Ambreville Geplaatst: 1 juni 2018 Share Geplaatst: 1 juni 2018 Op 27/5/2018 om 19:13, Hollywood zei: X-men cyclops en Phoenix op A3 geschonken door Barry Kitson. ! Doeme, daar gaat de kerstkalkoen Quote Link naar reactie
Lecram Geplaatst: 1 juni 2018 Share Geplaatst: 1 juni 2018 Wanneer is de veiling eigenlijk? Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 2 juni 2018 Auteur Share Geplaatst: 2 juni 2018 Normaal gezien eind november, begin december. Alles zal op tijd en stond worden meegegeven. Alle kavels komen onder 1 en dezelfde veiling voor het goede doel. Komt ook een banner op de openingspagina van catawiki eens we zo ver zijn. De link zal hier uiteraard ook worden meegedeeld. De teller staat nu op 50 tekeningen, dus we zijn bijna halfweg. Enkele tekenaars zitten in een drukke periode, of zijn aan het werken aan een tekening speciaal voor de veiling. De ene maand zal iets kalmer zijn dan de andere vanaf nu. Maar de eerste 2 maand zijn onverwacht als een sneltrein van start gegaan. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Ambreville Geplaatst: 2 juni 2018 Share Geplaatst: 2 juni 2018 Het zou wel fijn zijn mocht het einde in de warmste week vallen. Dat zal wel wat extra aandacht leveren Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 2 juni 2018 Auteur Share Geplaatst: 2 juni 2018 15 minuten geleden, Ambreville zei: Het zou wel fijn zijn mocht het einde in de warmste week vallen. Dat zal wel wat extra aandacht leveren Probleem zit hem in betaling , ik moet voor 24/12 alles overmaken naar Studio Brussel. Vorige editie heb ik alles voorgeschoten. Met dank aan alle mensen die heel snel hadden betaald, viel dit nog mee. Ik ben dit deze keer niet van plan, daar het bedrag (hopelijk) stukken hoger zal liggen. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Ambreville Geplaatst: 2 juni 2018 Share Geplaatst: 2 juni 2018 Dat is te begrijpen. Plus de laatste maand heb ik al twee veilingen op Catawiki verkocht waar er niet of enorm laat betaald werd. Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 2 juni 2018 Auteur Share Geplaatst: 2 juni 2018 Originele pagina uit Brugge die Stille door Ersel geschonken door de Striep-Brugge Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Tom MDP Geplaatst: 2 juni 2018 Share Geplaatst: 2 juni 2018 Ik ben ook eens in mijn archieven gaan snollen. (want ik ben dus een van die mensen die niet meer op papier werkt.) Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 2 juni 2018 Auteur Share Geplaatst: 2 juni 2018 Bij deze, een originele pagina geschonken door Tom MDP , ongepubliceerde gag uit Katastroof. Bedankt Tom voor je deelname Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 3 juni 2018 Auteur Share Geplaatst: 3 juni 2018 2 origineeltjes gepubliceerd in de franse kranten op het einde van 2017, brexit en klimaatverandering door politiek cartoonist Christophe Fey. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 3 juni 2018 Auteur Share Geplaatst: 3 juni 2018 Komt in 1 lot normaal gezien. Christophe enkel gekend in Franse regionen. Dus waarschijnlijk een minder breed publiek voor deze tekeningen. Alhoewel hij toch 1500 volgers heeft. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 17 juni 2018 Auteur Share Geplaatst: 17 juni 2018 Even wat rust ertussen en daar gaan we weer. Een wonderwoman door niemand minder dan Alain Poncelet. Hij verlaat hierbij even zijn comfortzone. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Ambreville Geplaatst: 17 juni 2018 Share Geplaatst: 17 juni 2018 2 uren geleden, Hollywood zei: Even wat rust ertussen en daar gaan we weer. Een wonderwoman door niemand minder dan Alain Poncelet. Hij verlaat hierbij even zijn comfortzone. Doeme. Daar gaat mijn kans om er goedkoop af te geraken. Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 24 juni 2018 Auteur Share Geplaatst: 24 juni 2018 Speciaal ontworpen voor de veiling door Ed van der Linden. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.