Hollywood Geplaatst: 26 juni 2018 Auteur Share Geplaatst: 26 juni 2018 Een hele mooie 'Blacksad' ontvangen van Juapi Coffee artist. Prachtig al zeg ik het zelf. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
SPeeDy Geplaatst: 26 juni 2018 Share Geplaatst: 26 juni 2018 Wel spijtig van die koffievlekken Quote Tomorrow Saturday Sunday Today is my favorite day Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 26 juni 2018 Auteur Share Geplaatst: 26 juni 2018 Zijn naam is dan ook Juapi coffee artist Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 4 juli 2018 Auteur Share Geplaatst: 4 juli 2018 Deze is speciaal gemaakt voor de veiling, een zeer prachtige 'Joker' door Dani Sampere , een Spaanse tekenaar die werkt voor DC , momenteel werkt hij aan Injustice. Samen met de tekening komen ook enkele gesigneerde comics van Injustice in het lot Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 5 juli 2018 Auteur Share Geplaatst: 5 juli 2018 Een scenariopagina uit de 3 wijzen met 2gags op A4 geschonken door Wim Swerts. Tekenaar van oa Vertonghen en co Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 9 juli 2018 Auteur Share Geplaatst: 9 juli 2018 Een mooi geschenkje van Julien Delval - schilder, illustrator voor boardgames en covers van fantasyromans. Tekende voor de strip: Les petits soldats (scenario: Krassinsky) Foto 1- oil on canvas Venice fantasy part 1 A4 Foto 2- gouache and bic- Venice fantasy part 2 A4 Foto 3-6 - sketches in pencil A4 Alles gesigneerd door Delval Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Krimson Geplaatst: 10 juli 2018 Share Geplaatst: 10 juli 2018 Ge gaat hier precies alles kopen Quote Link naar reactie
devilcreator Geplaatst: 10 juli 2018 Share Geplaatst: 10 juli 2018 Dat wordt een zeer interessante veiling. Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 10 juli 2018 Auteur Share Geplaatst: 10 juli 2018 Nog een stuk of 18 tekeningen te gaan. Er komt nog iets disney-achtig uit Italie, vrouwehoofdjes uit Parijs, Elfjes uit spanje en Lectrr haalt ferm uit Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Kool Thing Geplaatst: 10 juli 2018 Share Geplaatst: 10 juli 2018 Op 26/6/2018 om 09:16, Hollywood zei: Een hele mooie 'Blacksad' ontvangen van Juapi Coffee artist. Prachtig al zeg ik het zelf. wow, knap zeg! Die mens maakt knappe dingen zeg. Quote Weet je dat er haast dagelijks schoon nieuw dinges staan op www.stripspeciaalzaak.be ! Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 10 juli 2018 Auteur Share Geplaatst: 10 juli 2018 8 minuten geleden, Kool Thing zei: wow, knap zeg! Die mens maakt knappe dingen zeg. Die kerel is echt onderschat, wat die allemaal uit zijn mouw kan schudden. Fenomenaal Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 10 juli 2018 Auteur Share Geplaatst: 10 juli 2018 Deze zijn niet voor de veiling, maar ik wil ze even meegeven , zijn laatste 3 creaties, hij is van alle markten thuis. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 10 juli 2018 Auteur Share Geplaatst: 10 juli 2018 Nog een nieuwtje voor vandaag: Ingekleurde coversketch van L'épée de feu Tome 1 door Drazen Kovacevic Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Tweetie Geplaatst: 10 juli 2018 Share Geplaatst: 10 juli 2018 29 minuten geleden, Hollywood zei: Nog een nieuwtje voor vandaag: Ingekleurde coversketch van L'épée de feu Tome 1 door Drazen Kovacevic Fraai! Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 11 juli 2018 Auteur Share Geplaatst: 11 juli 2018 Yan Gevuld die normaal alleen maar digitaal werkt, schonk ook zijn bijdrage. Uit eigen reeks Grueson versus Hellboy Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 13 juli 2018 Auteur Share Geplaatst: 13 juli 2018 Voor de geïnteresseerden : https://www.facebook.com/events/2079856398933587/ Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 20 juli 2018 Auteur Share Geplaatst: 20 juli 2018 Wat kan ik hier over zeggen, dit is gewoon top! Hij deed me rode kaken krijgen Originele schetspagina + scenario + originele pagina , complete pakket van plaat 3 uit Amoras deel 1 -geschonken door topper Charel Cambré! Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
sjaakie Geplaatst: 20 juli 2018 Share Geplaatst: 20 juli 2018 Amai u gaat een hele sporthal bouwen i.p.v. wat nieuwe stoelen regelen. Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 20 juli 2018 Auteur Share Geplaatst: 20 juli 2018 1 minuut geleden, The Alderwood zei: Hoeveel moet'n mens precies gaan sparen, seg? en we zijn er bijlange nog niet Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 20 juli 2018 Auteur Share Geplaatst: 20 juli 2018 Zojuist, sjaakie zei: Amai u gaat een hele sporthal bouwen i.p.v. wat nieuwe stoelen regelen. Nja een aangepaste stoel voor 1 spelertje kost 5000 euro , meeste mensen hebben geen idee van deze prijzen. Standaard jeugd 3500, aangepast aan lichaam van spelertje 5000 Standaard volwassen 5000- aangepast aan lichaam speler 7500 Ook stukken van mensen Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 20 juli 2018 Auteur Share Geplaatst: 20 juli 2018 Zojuist, Hollywood zei: Nja een aangepaste stoel voor 1 spelertje kost 5000 euro , meeste mensen hebben geen idee van deze prijzen. Standaard jeugd 3500, aangepast aan lichaam van spelertje 5000 Standaard volwassen 5000- aangepast aan lichaam speler 7500 Ook stukken van mensen Zou nog het belangrijkste vergeten, tussenkomst vadertje staat 0 Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Kristof Berte Geplaatst: 20 juli 2018 Share Geplaatst: 20 juli 2018 Zo'n plaat waar een beetje aan gewerkt is, die post-it'jes Klasbak, de Charel. Quote 'If you can't be a good example, you'll just have to be a horrible warning' - Find me on Facebook Link naar reactie
Ambreville Geplaatst: 22 juli 2018 Share Geplaatst: 22 juli 2018 Hollywood, je mag de veiling opstarten. Frank heeft officieel bevestigd dat de warmste week begonnen is. https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2018/07/22/hittegolf-in-aantocht/ Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 22 juli 2018 Auteur Share Geplaatst: 22 juli 2018 1 uur geleden, Ambreville zei: Hollywood, je mag de veiling opstarten. Frank heeft officieel bevestigd dat de warmste week begonnen is. https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2018/07/22/hittegolf-in-aantocht/ goedje Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 4 augustus 2018 Auteur Share Geplaatst: 4 augustus 2018 Hommage Natasja op A3 geschonken door Bruno Gilson. Bij ontvangst zou ik nog enkele leuke dingen krijgen maar hij wou dit nog geheim houden. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 6 augustus 2018 Auteur Share Geplaatst: 6 augustus 2018 Originele pagina van Lady Spitfire geschonken door Milorad Vicanovic Maza. Vooral gekend van zijn Wunderwaffen Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Tweetie Geplaatst: 6 augustus 2018 Share Geplaatst: 6 augustus 2018 Je bent bezig een mooie veiling bij elkaar te krijgen... Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 6 augustus 2018 Auteur Share Geplaatst: 6 augustus 2018 1 uur terug, Tweetie zei: Je bent bezig een mooie veiling bij elkaar te krijgen... Thanks. Ben er quasi elke dag mee bezig vanaf begin april en waarschijnlijk tot alles zal verzonden zijn. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 9 augustus 2018 Auteur Share Geplaatst: 9 augustus 2018 Kleine samenvatting van wat al ten huize ligt voor de veiling. Vanmorgen arriveerde nog de tekening van Gil Formosa en Dani Sampere. De andere moeten nog worden verzonden, opgehaald of gemaakt worden. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 10 augustus 2018 Auteur Share Geplaatst: 10 augustus 2018 Deze wil ik nog even met jullie delen. Vanmorgen in de bus. Hij is echt prachtig. The joker door Daniel Sampere. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 10 augustus 2018 Auteur Share Geplaatst: 10 augustus 2018 Zojuist, The Alderwood zei: Het was al duidelijk dat deze voor mij was, toch? zullen wel een aantal kapers op de kust liggen voor deze Sampere. Toch 1 van de betere Jokers die ik al zag Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 10 augustus 2018 Auteur Share Geplaatst: 10 augustus 2018 Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 15 augustus 2018 Auteur Share Geplaatst: 15 augustus 2018 8 tekeningen geschonken door Goran Trajkovic, opkomend tekentalent. Hij is ook de man die het logo ontworp voor tennisser Novak Djokovic. Formaat A4 , 3 gekleurd, 5 in potlood De beer is een hommage aan Midhat Kapetanovic (Mido) Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Tweetie Geplaatst: 15 augustus 2018 Share Geplaatst: 15 augustus 2018 Op 10/8/2018 om 10:05, The Alderwood zei: 't Is toch First come, First serve? Net andersom: last in gets served. Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 15 augustus 2018 Auteur Share Geplaatst: 15 augustus 2018 2 schetspagina's op A5 uit het album 'Saul' van Apri Kusbiantoro + een schets van the Joker op A4 ook geschonken door Apri Kusbiantoro Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 24 augustus 2018 Auteur Share Geplaatst: 24 augustus 2018 Schilderij 35x50 geschonken door Disney artiest. Paolo Mottura! Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Ambreville Geplaatst: 28 augustus 2018 Share Geplaatst: 28 augustus 2018 Fecking Marini. Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 28 augustus 2018 Auteur Share Geplaatst: 28 augustus 2018 Aha , nu valt ie Wist ik al van te voor. Al eens gevraagd. Die leeft op zijn eigen wereldje! Geld geld geld, waarschijnlijk zelf van vooraf besproken wie de illustratie zou krijgen. Volgens mij was het gewoon een commissie voor die mens. Maar ondertussen heeft hij weer wat extra aandacht. Maar er komt mooi's aan deze week! Te beginnende vanaf morgen, er komt een pre sail op 2dehands van 1 tekening, na overleg met de tekenaar. Kwestie van al een beetje reclame te maken Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.