Jump to content

Al ingeënt? (vernieuwde vragenlijst/u kan nog steeds anoniem stemmen)


Al ingeënt? (anonieme poll)  

72 members have voted

  1. 1. -

    • 3de prik gehad
      16
    • 2de prik gehad
      6
    • 1ste prik gehad
      2
    • nog geen prik gehad, maar ik ben wel van plan om me te laten inenten
      0
    • niet van plan om me te laten inenten
      5
    • geen inenting omwille van medische redenen
      0
    • 4de prik gehad
      13


Recommended Posts

Posted
36 minuten geleden, esteban² zei:

Ik mis nog de optie:  Neen, omwille van medische redenen. :)  Een "neen" is niet altijd uit onwil. ;) 

 

Toegevoegd!

Posted

Als je ingeënt bent, betekent het niet dat je niet besmet kunt raken. En daarmee ziek kunt worden. Je wordt alleen, hopelijk, minder ziek.

Posted

De resultaten in Israël zijn alleszins hoopgevend. Ook met de massale dansfeesten die nu blijkbaar weer kunnen hebben ze toch ook dagen zonder Covid-doden, ook al zitten ze nog "maar" aan 60% gevaccineerden en heeft de Palestijnse Autoriteit nog maar amper vaccins ontvangen (al zou dit niet aan Israël liggen zeggen ze).

Posted

Volgens het internet krijg ik mijn oproepingsbrief in de week van 31 mei, en word ik twee weken later gevaccineerd.

Remember that the life of this world is but a sport and a passtime.

  • 4 weeks later...
Posted
Op 8/5/2021 om 12:41, JPAR zei:

Als je ingeënt bent, betekent het niet dat je niet besmet kunt raken. En daarmee ziek kunt worden. Je wordt alleen, hopelijk, minder ziek.

De Indiase mutatie blijkt echter het vaccin te omzeilen. Volg wat dienaangaande momenteel in het V.K. gebeurd...

"The bitterness about fragile softcovers remains long after the sweetness of low price is forgotten." 

Posted
2 uren geleden, Hardcover zei:

De Indiase mutatie blijkt echter het vaccin te omzeilen. Volg wat dienaangaande momenteel in het V.K. gebeurd...

 

De laatste keer dat ik een tabel zag hieromtrent was dat cijfers in UK aantonen dat Pfizer 88% effectief zou zijn tegen de delta- en kappavariant (er zijn twee varianten uit India blijkbaar?), Moderna werkt (maar geen cijfer, Moderna werd amper verdeeld in UK maar werkt met dezelfde technologie als Pfizer), en AstraZeneca zou 60% effectief zijn. Ik ken de bron van de tabel niet, maar ze wordt wel vertrouwd door mensen die er iets van kennen.

 

afbeelding.png

Posted

Dat zijn voorlopig inderdaad de algemene bevindingen.  Vorige week nog een vaccinoloog hetzelfde horen uitleggen over de effectiviteit van de verschillende vaccins en de bescherming tegen covid + huidige varianten.  Dat waren ongeveer dezelfde cijfers.  Hopelijk schakelen ze snel wanneer zou blijken dat nieuwe varianten 'te slim' zijn.

Zelf kreeg ik oa. vanuit 't ITG en professor immunologie vooral de raad nog af te wachten, zoals eerder (elders) uitgelegd.  Ondertussen wel blijven opvolgen wat de raad was voor lotgenoten die niet willen wachten.  En daar kwam telkens naar voor: Goed opvolgen van 1ste prik tot een maand na 2de prik.  En bij voorkeur geen AstraZeneca.  Dat laatste verraste mij wel.  Ik ken de reden niet, maar vraag nu wel af waarom. 

Geen probleem.  Eergisteren mijn uitnodiging gekregen.  't Is Pfizer.  Perfect.  Ik ga de gok wagen.  Als alles goed gaat, mag je mij aanraken vanaf midden augustus. 😛 

STEUNACTIE 🍀 #SHARINGISCARING #DELENISLIEF

Posted
4 minuten geleden, Aleksandr zei:

mmm, ik nog niet of ik je wel wil aanraken, moet ik nog even over slapen   :lachuuh:

 

Meteen naar de grote stap?  Eerst aanraken, dán slapen, profiteur! 

STEUNACTIE 🍀 #SHARINGISCARING #DELENISLIEF

Posted

Vandaag eindelijk volledig. Met AZ, maar voor mij maakt dit niet uit welk het is. Ik ben tevreden dat zowel ik als al mijn grootouders ingeënt zijn en dat ik ze over enkele weken voor het eerst in een jaar tijd ga kunnen zien.

Posted

Op 21 juni krijg ik mijn eerste Pfizer. Die maken ook Viagra, vandaar de stijve arm na de injectie.

Remember that the life of this world is but a sport and a passtime.

Posted

Waarom wil Cinco dit eigenlijk weten? Met al die polls en vragen kan hij binnenkort serieuze profielschetsen van de repers opstellen 😜

Tomorrow  Saturday Sunday Today is my favorite day

Posted
1 uur geleden, SPeeDy zei:

Waarom wil Cinco dit eigenlijk weten? Met al die polls en vragen kan hij binnenkort serieuze profielschetsen van de repers opstellen 😜

 

Het is anoniem hè, deze poll.

Dus ik kan zero profiling verrichten.

 

afbeelding.thumb.png.c16b432accd0fc168b79e8f4828d6186.png

 

 

Posted
10 uren geleden, cinco zei:

 

Waarom wil Cinco dit eigenlijk weten? Met al die polls en vragen kan hij binnenkort serieuze profielschetsen van de repers opstellen 

 

Het is anoniem hè, deze poll.

Dus ik kan zero profiling verrichten.

 

afbeelding.thumb.png.c16b432accd0fc168b79e8f4828d6186.png

 

 

Cyberbeveiliging: meer dan 8 miljard wachtwoorden zijn openbaar gemaakt, maakt u zich zorgen?

image.jpg?v=1

 

 

anoniem?   :lachuuh:

Posted
Op 13/6/2021 om 05:21, Aleksandr zei:

heeft er iemand trouwens de bijsluiters gelezen/meegekregen?

Ik heb er niet naar gevraagd aangezien ik al semi-professioneel in Facebook-discussies duik met anti-vaxxers, complotaanhangers, lichtwerkers en meer van dat fraais. Ik kan ze bijgevolg bijna dromen. Ze staan alleszins gewoon online voor wie het interesseert en ik vermoed dat je wel een kopietje kan meekrijgen in het centrum. De verpleger aan het onthaal was alleszins zeer grondig in het verhoor vooraf. (en een oude bekende uit mijn scoutsjaren :) )

Posted
Op 15/6/2021 om 20:08, Aleksandr zei:

verhoor?

kopie?

 

Domme vraag misschien, maar België of Nederland?

 

Bij ons gaat het zo: aanmelden met uitnodiging, doorverwijzen naar wachtrij, medische check (vragenlijst) ivm allergieën,... , verder naar de vaccinatiezone, spuit zetten, vijftien minuten in de wachtzone, uitchecken en weer naar huis.

Het verschilt een beetje per locatie maar dit vat het goed samen:

 

 

Posted

medische check (vragenlijst) ivm allergieën?

 

de rest was ongeveer hetzelfde, nog net niet in looppas, al wat ik kon vragen was de voornaam van de spuitster en dan oprotten

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...