Hollywood Geplaatst: 26 januari 2019 Auteur Share Geplaatst: 26 januari 2019 Gepubliceerd in het nieuwsblad 2018 zware beroepen onder de hamer: Buschauffeurs , geschonken door Lectrr. Chinese inkt A4 Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 28 januari 2019 Auteur Share Geplaatst: 28 januari 2019 Originele illustratie geschonken door François Gomes gekend van Broceliande en Korrigans. Deze illustratie komt in een boek die gepubliceerd zal worden tvv zieke kinderen. Samen met tal van andere tekenaars. Het origineel schenkt hij aan mijn veiling. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 29 januari 2019 Auteur Share Geplaatst: 29 januari 2019 Kan iemand helpen? Vanwaar ken ik die personages? Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 29 januari 2019 Auteur Share Geplaatst: 29 januari 2019 1 uur terug, Hollywood zei: Kan iemand helpen? Vanwaar ken ik die personages? Figuurtje is Rockette , the cute warrior. Ontstaan in 2014 door een samenwerking van Francois Gomes en Sandrine Cordurié Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 8 februari 2019 Auteur Share Geplaatst: 8 februari 2019 Het is stil, maar we werken verder achter de gordijnen uiteraard. Gezien het nog zeer vroeg is, zullen de tekeningen waarschijnlijk nog wat uitblijven. Deze wil ik alvast even meegeven. Een onbekende tekenaar (noemt zichzelf Art of Idan ) uit Israël zal deelnemen aan de volgende editie. Ik mocht vragen wat ik wou voor de veiling. Hieronder enkele voorbeeldjes van zijn werk. Ik ben er al vast voor te vinden. Zijn kleuren zijn fenomenaal , werkt niet digitaal! Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 6 maart 2019 Auteur Share Geplaatst: 6 maart 2019 Deze nog eens omhoog brengen. Het is wat stilletjes, maar het is nog vroeg op het jaar ook. Ondertussen 28 (waarvan 9 nationaal, en 19 internationaal) bevestigde deelnames. En we doen rustig verder. Maar zoals verwacht wordt het dit jaar wel iets moeilijker Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Chia Geplaatst: 6 maart 2019 Share Geplaatst: 6 maart 2019 ik wil eens zien of dit jaar ook alleen maar witte mensen getekend zullen zijn of dat er ook zwarte personages of anders gekleurde zijn. Quote Link naar reactie
Kristof Berte Geplaatst: 6 maart 2019 Share Geplaatst: 6 maart 2019 Op 8/2/2019 om 10:17, Hollywood zei: 1 uur terug, Chia zei: ik wil eens zien of dit jaar ook alleen maar witte mensen getekend zullen zijn of dat er ook zwarte personages of anders gekleurde zijn. Jup... Quote 'If you can't be a good example, you'll just have to be a horrible warning' - Find me on Facebook Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 9 maart 2019 Auteur Share Geplaatst: 9 maart 2019 Geschonken door Giuseppe Manunta Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 9 maart 2019 Auteur Share Geplaatst: 9 maart 2019 Geschonken door Roberto Ali Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Ambreville Geplaatst: 9 maart 2019 Share Geplaatst: 9 maart 2019 Mooi. Is er al een plaatje van de Grella? Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 9 maart 2019 Auteur Share Geplaatst: 9 maart 2019 1 uur terug, Ambreville zei: Mooi. Is er al een plaatje van de Grella? Nope. Tijd genoeg Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 9 maart 2019 Auteur Share Geplaatst: 9 maart 2019 23 minuten geleden, The Alderwood zei: Schrijf je Baudoin aan? Baudouin Deville bedoel je? Doen we Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 21 maart 2019 Auteur Share Geplaatst: 21 maart 2019 Originele pagina Red Sonja, geschonken door Vincenzo Viska Federici , beter gekend voor zijn werk aan Androïdes Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 25 maart 2019 Auteur Share Geplaatst: 25 maart 2019 De teller staat ondertussen op 44 deelnemers. Vanaf volgende week zullen er normaal weer tekeningen verschijnen. Altijd spannend. Heel veel nieuwe namen die deelnemen. Weer iets om naar uit te kijken Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 26 maart 2019 Auteur Share Geplaatst: 26 maart 2019 Aangekomen deze ochtend. Origineel van Francois Gomes en 5 genummerde en gesigneerde ex-librissen. Origineel werd gepubliceerd in een boek over motards voor zieke kinderen. Les bikers ont du coeur. Het boek is net op de markt en kun je hier bestellen. http://www.comexpo2a.fr/pages/les-bikers-on-du-coeur.html?fbclid=IwAR0SDouAtxVdy6Wav5DhyWfibRqZ3c9BhEs7y3muv6plFiB_YcDrLUbGXNU Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 26 maart 2019 Auteur Share Geplaatst: 26 maart 2019 Originele voorproefcover gebruikt in de folders van standaard uitgeverij ter promotie van Vertongen en co album 22. Nadien werd de cover nog herwerkt. Geschonken door Hec Leemans en extra gesigneerd + voorzien van de nodige uitleg in potlood. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 26 maart 2019 Auteur Share Geplaatst: 26 maart 2019 Naast een voorproefcover, schonk Hec ons ook een originele cover van FC de kampioenen, " de superspecial" we kunnen Hec niet genoeg bedanken. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 2 april 2019 Auteur Share Geplaatst: 2 april 2019 Originele pagina uit Sloeber 14, 1986 geschonken door Jeff broeckx Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 6 april 2019 Auteur Share Geplaatst: 6 april 2019 Geschonken door de immer sympathieke Francesco Barbieri Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 6 april 2019 Auteur Share Geplaatst: 6 april 2019 Geschonken door zijn eveneens sympathieke maat Piero Rugerri Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 6 april 2019 Auteur Share Geplaatst: 6 april 2019 Coming soon: Benjamin Blasco Martinez, Michael Dialynas en Alexandre Morellon Momenteel 50 deelnemers Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 9 april 2019 Auteur Share Geplaatst: 9 april 2019 Geschonken door Jovan Ukropina. Personage Marianne uit de serie 1940 et si la France avait continue la guerre Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Tweetie Geplaatst: 9 april 2019 Share Geplaatst: 9 april 2019 12 minuten geleden, Hollywood zei: Geschonken door Jovan Ukropina. Personage Marianne uit de serie 1940 et si la France avait continue la guerre De vorige namen herkende ik van FACTS, maar hoe ben je deze nu tegen het lijf gelopen? Quote Link naar reactie
Ambreville Geplaatst: 9 april 2019 Share Geplaatst: 9 april 2019 Dat is een mooie! Quote Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 9 april 2019 Auteur Share Geplaatst: 9 april 2019 2 minuten geleden, Tweetie zei: De vorige namen herkende ik van FACTS, maar hoe ben je deze nu tegen het lijf gelopen? Ik heb mijn bronnen Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 9 april 2019 Auteur Share Geplaatst: 9 april 2019 Geschonken door Alexandre Morellon. Iets helemaal anders dan we gewoon zijn. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 16 april 2019 Auteur Share Geplaatst: 16 april 2019 Van bij ons, geschonken door Philippe Madou, originele tekening Rag Racers Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 16 april 2019 Auteur Share Geplaatst: 16 april 2019 2 originele pagina's geschonken door Dirk Stallaert - Plankgas en Plastronneke- Urbanus vertelt Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 24 april 2019 Auteur Share Geplaatst: 24 april 2019 Geschonken door Cristi Pacurariu (oa Winterstation) Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 27 april 2019 Auteur Share Geplaatst: 27 april 2019 Geschonken door Maria Nigna Riccia Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 8 mei 2019 Auteur Share Geplaatst: 8 mei 2019 Geschonken door Italiaans Marvel tekenaar Andrea Di Vito- Venom Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 10 mei 2019 Auteur Share Geplaatst: 10 mei 2019 Trots! Resultaat van de strips4life2018 veiling. Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
fenip Geplaatst: 11 mei 2019 Share Geplaatst: 11 mei 2019 En terecht! Quote http://www.comicartfans.com/GalleryDetail.asp?GCat=33998 http://www.2dgalleries.com/browse/profile?id=190 Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 12 mei 2019 Auteur Share Geplaatst: 12 mei 2019 Originele pagina Lise op monstereiland 2 geschonken door Kristof Berte Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 12 mei 2019 Auteur Share Geplaatst: 12 mei 2019 Originele tekening uit Hommage collateral geschonken door Bruno di Sano Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 12 mei 2019 Auteur Share Geplaatst: 12 mei 2019 Originele tekening Transvaal geschonken door Bernard Kolle Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 12 mei 2019 Auteur Share Geplaatst: 12 mei 2019 Originele pagina uit Batman from the dead. Geschonken door Barry Kitson Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 12 mei 2019 Auteur Share Geplaatst: 12 mei 2019 Laatste voor vandaag. Prachtig schilder, kunstwerkje geschonken door Ingrid de Vuyst. Jawadde dadde Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Hollywood Geplaatst: 22 mei 2019 Auteur Share Geplaatst: 22 mei 2019 Geschonken door Antonin Gallo ,gekend van oa Detox Quote https://www.2dgalleries.com/profile/Hollywood Link naar reactie
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.