Yncke Posted December 26, 2015 Posted December 26, 2015 Welk van deze twee plaatjes vind jij het beste, leukste, belangrijkste, enz...? Stemmen kan 7 dagen lang, daarna gaat de poll dicht. Zeg voor wie je stemt en waarom, of niet. De bedoeling van een toernooi is naast een winnaar kiezen, ook discussie en fun. De indiener van het plaatje mag natuurlijk zoveel mogelijk uitleg geven, en zijn of haar keuze verdedigen. De winnaar van dit duel gaat naar de volgende ronde. De verliezer valt af. A: Deze is uit mijn all time favoriet. Kon daar vele plaatjes uit kiezen. Zwendel B: Het tweede plaatje uit Hector Umbra is een sterke binnenkomer van Frantisek, de tekst en afbeelding zijn me altijd bijgebleven. 't Zal wel aan mijn huishouding liggen. De chaotische stijl past bovendien goed bij de sfeer in het verhaal. Rork yncke.be
Chimi Posted January 10, 2016 Posted January 10, 2016 B spreekt mij grafisch erg aan. A doet me niks. http://www.getekendereep.com/index.php?/topic/2247-chimichanga-art/ http://slentert.deviantart.com/
Kool Thing Posted January 10, 2016 Posted January 10, 2016 B ! Weet je dat er haast dagelijks schoon nieuw dinges staan op www.stripspeciaalzaak.be !
Tweetie Posted January 10, 2016 Posted January 10, 2016 Plaatjes zijn allebei niet echt bijzonder, maar S&W roept prettige herinneringen op.
Madam Kito Posted January 10, 2016 Posted January 10, 2016 B spreekt mij grafisch erg aan. A doet me niks. Bij mij is het dan weer omgekeerd. Ik vind A heel aangenaam geinkt. Wel jammer van die tangens tussen de bijl en knots.
Safetyboy Posted January 10, 2016 Posted January 10, 2016 B - grafisch sterke albums - niet het beste plaatje... (òÓ,)_\,,/ Schoonheid bestaat slechts bij de gratie van lelijkheid.
Daan Posted January 11, 2016 Posted January 11, 2016 Deze twee vind ik allebei niet zo bijzonder, geen stem hier dus.
Yncke Posted January 11, 2016 Author Posted January 11, 2016 A. Dat kleine draakje met zijn witte vlag is te koddig om niet voor te stemmen. yncke.be
Waldorf Posted January 11, 2016 Posted January 11, 2016 Ik vind dit allebei niet bijzonder. Ik heb dan maar voor A gestemd, omdat ik dat gelezen heb. Remember that the life of this world is but a sport and a passtime.
Safetyboy Posted January 11, 2016 Posted January 11, 2016 Allez, ik zal Hector te hulp komen - een beter plaatje: (òÓ,)_\,,/ Schoonheid bestaat slechts bij de gratie van lelijkheid.
nobody Posted January 12, 2016 Posted January 12, 2016 Jammer, maar die andere plaatjes tellen niet. We hebben er al een paar door de vingers gezien, maar in de tweede ronde ga ik toch geen andere plaatjes dan de ingediende meer toelaten, denk ik.
Safetyboy Posted January 12, 2016 Posted January 12, 2016 dat weet ik en begrijp ik - ik wil gewoon een context schetsen... (òÓ,)_\,,/ Schoonheid bestaat slechts bij de gratie van lelijkheid.
Rork Posted January 14, 2016 Posted January 14, 2016 Er zijn wellicht inderdaad betere plaatjes dan deze, bijvoorbeeld het moment dat Osaka ontvoerd wordt. Dat plaatje heeft echter het shock-effect nodig dat Oesterle in het album creeerd. Dit plaatje is me altijd bijgebeleven, ook vanwege de tekst. Een van de mooiste facetten van Hector Umbra vind ik nog altijd de sterke introducties van de albums. Zeker de introductie van hector, waarin dit plaatje ongeveer halverwege zit is magnifiek. Het plaatje zelf is daarbij niet verkeerd: de onmogelijke anatomie van Hector in onderbroek, motorhead shirt en wietbuil in de hand. De zwarte vlakken op de deur, de bergen afwas en Frantisek die zichzelf van Hector's laatste levensreddende pilsje bediend... Normaal gesproken zou ik me kapot ergeren aan een dergelijke anatomische misslag, in het werk van Oesterle lijken al deze onjuistheden ("geen lijn mag rechtstaan") op hun plek te vallen.
Diogenes Posted January 15, 2016 Posted January 15, 2016 B. Ik heb die reeks geloof ik. Nu ja toch één album ervan. Destijds gratis gekregen op een beurs en na een vlugge doorbladering en twee paginas gelezen te hebben toen op de stapel "niet de moeite waard, verkopen" gelegd. Misschien toch eens kijken of ik m nog steeds heb. Denk ik om te bewijzen dat ik ben?
Safetyboy Posted January 15, 2016 Posted January 15, 2016 Er zijn wellicht inderdaad betere plaatjes dan deze, bijvoorbeeld het moment dat Osaka ontvoerd wordt. Dat plaatje heeft echter het shock-effect nodig dat Oesterle in het album creeerd. Dit plaatje is me altijd bijgebeleven, ook vanwege de tekst. Een van de mooiste facetten van Hector Umbra vind ik nog altijd de sterke introducties van de albums. Zeker de introductie van hector, waarin dit plaatje ongeveer halverwege zit is magnifiek. Het plaatje zelf is daarbij niet verkeerd: de onmogelijke anatomie van Hector in onderbroek, motorhead shirt en wietbuil in de hand. De zwarte vlakken op de deur, de bergen afwas en Frantisek die zichzelf van Hector's laatste levensreddende pilsje bediend... Normaal gesproken zou ik me kapot ergeren aan een dergelijke anatomische misslag, in het werk van Oesterle lijken al deze onjuistheden ("geen lijn mag rechtstaan") op hun plek te vallen. Allemaal juist - maar we moeten hier de 'massa' overtuigen die het meer heeft voor klare lijnen en mooie 'ronde' vormen... (òÓ,)_\,,/ Schoonheid bestaat slechts bij de gratie van lelijkheid.
Safetyboy Posted January 15, 2016 Posted January 15, 2016 B. Ik heb die reeks geloof ik. Nu ja toch één album ervan. Destijds gratis gekregen op een beurs en na een vlugge doorbladering en twee paginas gelezen te hebben toen op de stapel "niet de moeite waard, verkopen" gelegd. Misschien toch eens kijken of ik m nog steeds heb. oh - Hector Umbra is echt wel yum hoor! (òÓ,)_\,,/ Schoonheid bestaat slechts bij de gratie van lelijkheid.
Recommended Posts